środa, 12 grudnia 2012

Święta, Święta.. a u nas przeprowadzka!

Jak już pewnie pisałam, pisma wnętrzarskie sezon świąteczny zaczynają o wiele wcześniej niż moglibyście przypuszczać:) Już w październiku jesteśmy zasypywani informacjami prasowymi dotyczącymi świąt i to do tego stopnia, że w okolicach grudnia słowo "przesyt" doprawdy nie oddaje tego, co myślę dostając kolejną porcję świątecznych nowości:) Święta, Święta... Próbując odzyskać odrobinę Bożonarodzeniowego nastroju wrzucam solidną porcję zdjęć z tegorocznej świątecznej sesji, jaką robi Almi Decor. Naprawdę fajne, zobaczcie sami. W kolejnych postach dorzucę jeszcze inne, najfajniejsze moim zdaniem, świąteczne inspiracje.
A tymczasem u nas gorączka, i to bynajmniej nie świąteczna. Przeprowadzamy się do nowej siedziby i aktualnie toniemy w stosach gazet, pudełek i różnego rodzaju śmieci, starając się posegregować  co zabrać, a co jednak nadaje się na makulaturę. O jakiejkolwiek pracy twórczej chwilowo nie ma więc co marzyć:) Oj, przydałaby się Perfekcyjna Pani Domu, żeby to wszystko ogarnąć. Przygotowujemy się też do poniedziałkowej gali rozdania nagród Dobry Design 2013, którą będę miała przyjemność prowadzić razem z przemiłym kolegą Maćkiem, więc naprawdę mamy co robić, uff.
Na razie odrobina Świąt od Almi Decor;)

I mały update - w sieci zobaczyć już można najnowszy świąteczny numer magazynu Asi z bloga Green Canoe. A warto! Ci, którzy jeszcze nie widzieli, mogą zajrzeć tutaj. Asia i jej ogromny talent przyprawia jak zawsze o zawrót głowy! Zajrzyjcie, zwłaszcza dla przepięknych zdjęć jej autorstwa.
Pozdrowienia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz