czwartek, 16 lutego 2012

U nas już prawie wiosna...

Kto ma ostatki, ten ma ostatki. U nas w redakcji już prawie wiosna:) Co prawda bynajmniej nie za oknem, o nie, tutaj zima hula na całego. W pracy dziennikarza wnętrzarskiego natomiast dosyć zabawne jest to, że z racji na cykl wydawniczy zawsze jesteśmy i musimy być trochę do przodu. No więc aktualnie z tego tytułu, że przygotowujemy numer kwietniowy, siedzimy zagrzebani po uszy w wielkanocnych królikach, zielonych talerzykach, wiosennych dekoracjach, kwiatkach i trawkach:) Taka praca. W lipcu odkrywamy, jak przygotować się na listopadowe chłody. W październiku próbujemy poczuć magię świąt. Nie to, że narzekam, ale przyznacie, że może to być lekko ogłupiające:) Co prawda jak do wszystkiego, tak i do tego można się przyzwyczaić. W krótkiej przerwie pomiędzy drugim a trzecim pączkiem:P chciałabym więc pokazać Wam parę wiosennych inspiracji, które przyfrunęły do nas mailowo razem z informacjami o najświeższych wiosennych kolekcjach domowych drobiazgów. I nie będą to kanapy za 50 tysięcy, winiarki za 80 ani dzbanki droższe niż koszt metra mieszkania w Warszawie, tylko rzeczy, na które na szczęście prawie każdego stać. I ładne przy tym. A przynajmniej mi się podobają. Może ktoś się zainspiruje?

Na początek najnowsza wiosenna kolekcja Almi Decor. Jest już w sklepach. Fotki są oczywiście własnością Almi Decor.W drugiej kolejności kilka nowości z wielkanocnej kolekcji porcelany Villeroy&Boch. Trochę kosztuje, to prawda, ale jaka piękna.... Fot. Villeroy&Boch.I last but not least najświeższa kolekcja dekoracji i dodatków od Home&You. Trochę kurczaków:) i innych śmieszności, sporo zieleni, fajne filcowe podkładki. Wszystko można już kupić w sklepach Home&You. Zdjęcia nadesłane przez producenta rzecz jasna.

I tak z ciekawości - jakieś imponujące rekordy w związku z tłustym czwartkiem? Ja nieśmiało zerkam na trzeciego pączka i tak jakoś ładnie się do mnie uśmiecha...

6 komentarzy:

 1. jakie to wszystko piękne! inie wiadomo czy lepsza elegancja , czy wesoły folk? U mnie "we warstacie" tez ostatnio się zafilcowało i zazieleniło- bedą podkadki z zajączkami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale nam dzisiaj ucztę sprawiłaś, cieszę każdym drobiazgiem jaki zamieściłaś w dzisiejszym poście,dzięki piękne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie to cuuudne! Chcę mieć to turkusowe kolczaste coś, co wygląda jak porcelanowy sękacz!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam tę piękną doniczkę z listkami z h&y. Kaktus wygląda w niej bosko ;))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Seria "I love cooking" jest świetna!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak wiosennie i świątecznie się zrobiło :-)
  Wypatrzyłam tu coś, po co zaraz pewnie pobiegnę do home&you :-) po zielony lampionik z ptaszkiem :-)

  OdpowiedzUsuń