poniedziałek, 28 stycznia 2013

Pierwszy powiew wiosny i znowu Akademia Dobrze Mieszkaj

W moim rodzinnym Białymstoku co prawda prawdziwa Syberia (w tym tygodniu było -28 stopni) i śniegu po pas, ale ja już po cichu, naprawdę po cichutku myślę o wiośnie. Taka na przykład wiosenna kolekcja ceramiki i szkła marki Riviera Maison, zobaczcie sami - trudno nie myśleć o Wielkanocy, prawda? Więc myślę. Te piękności można kupić w Polsce, np. w sklepie House&More. A wkrótce podrzucę Wam kolejne wiosenne nowości, które rosną w naszych redakcyjnych skrzynkach mailowych jak grzyby po deszczu.
Fot. Riviera Maison
Mam także kolejnego newsa z życia Dobrze Mieszkaj. Otóż nasz magazyn zaczyna w 2013 kolejną, czwartą już edycję Akademii Dobrze Mieszkaj – naszej akcji edukacyjnej mającej pomóc w urządzaniu domów i mieszkań, aby były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Wszystkich szukających inspiracji i fachowych porad zapraszamy na imprezy organizowane przez Akademię. Producentów i dystrybutorów zapraszamy zaś do współpracy i współtworzenia naszej akcji!

Gdzie znaleźć Akademię Dobrze Mieszkaj w 2013 roku?
 • 22-24 lutego, Sosnowiec, 6. Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX, www.exposilesia.pl
 • 10-12.05.2013, Gdańsk, 3. Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, www.mtgsa.com.pl
 • 14-15.09.2013, Sosnowiec, Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, www.exposilesia.pl
 • 4-6.10.2013, Szczecin, targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, www.mts.pl

Co robimy w ramach Akademii Dobrze Mieszkaj?
 • od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób,
 • w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady online. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!
 • stworzyliśmy serwis internetowy poświęcony Akademii – na stronie www.akademia.dobrzemieszkaj.pl znaleźć można relacje i fotorelacje z organizowanych przez Akademię wydarzeń, porady ekspertów Akademii, artykuły podpowiadające, jak modnie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze,
 • na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.  Oczywiście zapraszam bardzo, bardzo serdecznie!

5 komentarzy:

 1. Szkoda że bliżej nic się nie dziej:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ta ceramika!!! rzeczywiście wiosennie się robi :)))
  ściskam i pozdrawiam**

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ceramika! Tym razem muszę dopaść Akademię:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ceramika urocza, idealna do każdego domu. A jest w polskiej wersji? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Riviera Maison niemal idealnie trafia w mój gust, z tą serią również :)

  OdpowiedzUsuń