środa, 26 września 2012

Będziemy w Szczecinie, byliśmy w Sosnowcu... Takie tournee:)

Nadszedł czas ogłoszeń parafialnych:) Pierwsze jest takie, że w przyszły weekend, a dokładnie w dniach 5-7 października Akademia Dobrze Mieszkaj, czyli nasza redakcyjna akcja edukacyjna mająca na celu pomoc w urządzeniu się modnie i wygodnie, znajdzie się w Szczecinie na targach Wszystko Dla Domu. Więc może ktoś jest ze Szczecina albo okolicy? Jeśli tak i chciałby nas odwiedzić na targach, to poproszę o kontakt na redakcja@dobrzemieszkaj.pl - mamy trochę bezpłatnych wejściówek dla naszych gości:) Mamy też pyszną kawę na stoisku i ciasteczka, więc zapraszam;) Targi organizowane są przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie, a odbędą się przy ul. Struga 6-8. Więcej informacji na pewno znajdziecie na stronie www.mts.pl. Będziemy tam mieli bezpłatne porady projektantów przez cały czas trwania targów, będziemy mieli również wykłady o aranżacji wnętrz, w tym również i mój:) A same targi? Myślę, że każdy znajdzie w nich coś fajnego - będzie Strefa Designerów powstała z myślą o młodych projektantach, będzie konkurs Kuchnia Marzeń i Łazienka Marzeń i sporo wystawców, tak więc naprawdę zapraszam:)


No i część druga moich ogłoszeń, a dokładnie relacja z Akademii Dobrze Mieszkaj, która w dniach 15-16 września zawędrowała do Sosnowca. Byliśmy tam na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex w Exposilesia. A co robiliśmy? A proszę bardzo...Zespół Akademii Dobrze Mieszkaj.Od lewej stoją: Ewelina Stryczek, architekt ze studia S1 Dekor, Justyna Łotowska, czyli ja:), Maciej Aronowicz, koordynator Akademii Dobrze Mieszkaj, Anna Gruner, architekt ze studia A2, Karina Pietryszyk, dyrektor działu kolportażu w Wydawnictwie Publikator.

Nasze stoisko i nasi goście

Nasz roll-up a nam nim nasi Partnerzy:)

Chwila oddechu z kawą

No i już po oddechu...
Karina i nasze czasopisma

Przychodziły do nas całe rodziny....

Porady trwają

Ewelina Stryczek ze studia projektowego S1 Dekor w trakcie udzielania porad na naszym stoisku.

Porad udziela Anna Gruner ze studia projektowego a2Studio.

Chwila skupienia i do dzieła. Na zdjęciu Anna Gruner, a2Studio.

Drugiego dnia targów zorganizowaliśmy wykłady, w czasie których można się było dowiedzieć sporo o aranżacji łazienek.


Ewelina Stryczek opowiedziała o nowoczesnych obliczach współczesnej łazienki.

Ania Gruner przybliżyła zasady aranżacji łazienek.

Maciek Aronowicz, koordynator Akademii Dobrze Mieszkaj, czuwał nad wszystkim...
A ja poopowiadałam trochę o tym, jak mi się fajnie pracuje:) A tak poważnie to o łazienkach:)
Na koniec kilka fotek na dowód, że nie samą powagą żyje człowiek. My i Akademia...Nasza reprezentacja w konkursie rzutu klepką do celu. Tak tak, klepką:)

Sukienka Kariny +50 do odwiedzalności Akademii 

Tadaa:)
Tyle na razie. Czekam na kontakt w sprawie Szczecina:) Pozdrowienia i uściski dla wszystkich czytelników!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz