czwartek, 15 listopada 2012

Drewno w łazience? No pewnie!

Niektórzy pewnie znają te kolekcje. Ale niektórzy nie, więc niniejszym przybliżam. Nie każdy bowiem wie, że drewna w łazience wcale nie trzeba się bać. Co więcej, jest ono świetnym sposobem na stworzenie łazienki wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. I nie mówię tu tylko o pięknej drewnianej podłodze, ale chociażby o .... umywalce czy wannie. Taka na przykład włoska (znakomita zresztą) firma Agape stworzyła już dawno temu, bo w latach 80. kolekcję Woodline. Zobaczcie zresztą sami... Fot. Agape, www.agapedesign.it.


I jeszcze kilka "drewnianych" fotek od Agape. Bardzo je lubię.
Drewniane umywalki i wanny ma też polska firma Unique Wood Design (www.uniquewood.pl). Zaczynali od budowy jachtów, a teraz można u nich zamówić np. takie cuda:
A tutaj ich produkty na zdjęciach zupełnie innej firmy, ale też pokażę, bo warto. Te ładne zdjęcia przedstawiają aranżację łazienki z płytkami kolekcji Volcano zaprzyjaźnionej z nami marki Ceramstic (www.ceramstic.pl). Oprócz płytek, zresztą bardzo ładnych, odwzorowujących strukturę i kolor wulkanicznego kamienia, można tu zobaczyć właśnie drewnianą wannę i umywalkę. Jak dla mnie bomba!
1 komentarz:

  1. na wannę pewnie uzbierałabym za sto lat, ale umywalka mnie zachwyca totalnie! idę rozbić skarbonkę:)

    OdpowiedzUsuń