czwartek, 22 listopada 2012

Zagłosujecie?


Moi drodzy, apel o pomoc:)
Od dzisiaj zaczynamy głosowanie internautów w naszym konkursie Dobry Design 2013. I potrzebujemy Waszej pomocy! Wystarczy się zalogować (lub zarejestrować jeśli nie macie jeszcze konta na Dobrzemieszkaj.pl) i zagłosować na 1 dowolny produkt na naszej platformie. 50 pierwszych osób otrzyma od nas najnowszy egzemplarz Dobrze Mieszkaj i komplet 2 ebooków, wszyscy pozostali - 2 fajne ebooki o aranżacji kuchni i łazienek. Link do platformy konkursowej poniżej. To co, pomożecie? :)
www.dobrzemieszkaj.pl/konkurs


Co to Dobry Design?
To wydarzenie organizowane od 2011 roku przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Cel, jaki przyświeca organizatorom, to wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych wnętrzom również udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Priorytetem organizatorów było stworzenie opiniotwórczej grupy jurorów - do udziału w pracach zaproszonych zostało więc aż 100 architektów i projektantów wnętrz. Jurorzy mogą wybierać produkty zgłoszone do jednej z dziesięciu kategorii konkursowych: Przestrzeń salonu, Przestrzeń sypialni i garderoby, Przestrzeń kuchni i jadalni, AGD, Przestrzeń łazienki, Przestrzeń pracy, Przestrzeń dziecka, Oświetlenie i osprzęt, Okna i Drzwi oraz Podłogi. Wskazane przez jury produkty otrzymują tytuł i znak towarowy Dobry Design. Ponadto w każdej edycji konkursu możliwość głosowania mają również internauci - użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl - którzy mogą wytypować swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów otrzymuje tytuł Dobry Design – Nagroda Konsumenta.

6 komentarzy:

 1. Zagłosowałam i teraz będę chora na łóżko Linea:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zagłosowałam, ale madafaka, ile to roboty, logowania, zamykania reklam! dzielna byłam!
  a dizajn dobry, no dobry, ale siakiś taki... poprawnie nudny. Komoda mię się rzuciła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Megi i inne dzielne Panie:) ogromne dzięki! Wiem, że robota i zamykanie reklam pedigree;) Pracujemy nad tym, to mogę obiecać:) Co do designu - będę bronić, dobry, naprawdę dobry, nawet jeśli bardziej poprawny niż innowacyjny, to jednak funkcjonalny i dobry, a o to nam chodziło;) Wielkie podziękowania i pozdrowienia raz jeszcze!

  OdpowiedzUsuń