środa, 20 lutego 2013

Od piątku w Sosnowcu


Tak dla przypomnienia - w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję naszej akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj. Będziemy na targach Silesia INTERIOR w Hali Expo w Sosnowcu (www.silesiainterior.pl), stoisko 29. Przez 3 dni targów od godz. 10 do 17 nasze dwie przemiłe projektantki wnętrz będą udzielać bezpłatnych porad wnętrzarskich. Zaprosiliśmy tym razem: Anię Gruner ze studia projektowego A2 (www.a2studio.com.pl) oraz Joannę Ochotę ze studia wnętrz Aranż Archimental (www.aranz.archimental.com). Jeśli więc ktoś z Was chciałby zasięgnąć porady, służymy pomocą. Poza tym przywozimy ze sobą mnóstwo czasopism wnętrzarskich oraz częstujemy kawą i ciastkami:). A w sobotę od godz. 13 będzie można posłuchać naszych prelekcji o tym, jak się NIE urządzać (salka konferencyjna nr 3). Tematy wykładów:
Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj, „Jak nie urządzać? O tym, jakie błędy popełniamy w trakcie aranżacji naszego wnętrza i jak sobie z nimi radzić”
 
- Joanna Ochota, architekt, właścicielka Studia Wnętrz Aranż Archimental, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania łazienki i kuchni”
 
- Anna Gruner, architekt, właścicielka pracowni projektowej A2 Studio, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania pokoju dziennego, jadalni i sypialni”
 
Zapraszamy serdecznie!

A tutaj znajdziecie info jak dojechać i ceny biletów. Dla zainteresowanych, poniżej wstawiam zaproszenie elektroniczne w dużej rozdzielczości. Wystarczy je wydrukować i wypełnić, a bilet będzie z 50% zniżką czyli po 5 zł. Pozdrowienia i mam nadzieję, do zobaczenia!


2 komentarze: