czwartek, 29 sierpnia 2013

Dobrze Mieszkaj w sklepach i nowy konkurs, a nawet dwa

Tradycyjne już ogłoszenie parafialne: w salonach prasowych pojawiło się nowe wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj. Okładka wygląda wrześniowo, nie bez powodu:) Wnętrze z okładki to piękny dom z bala, który ostatnio fotografowaliśmy - całą sesję zdjęciową znajdziecie w środku.


I również tradycyjnie - mam 10 egzemplarzy do rozdania - pierwszym 10 osobom, które będą łaskawe zostawić komentarz pod tym postem i przesłać na nasz adres redakcja@dobrzemieszkaj.pl adres do wysyłki pocztowej;) Zapraszam, bo numer wyszedł nam naprawdę ładnie i pokazujemy w nim wyjątkowe domy i mieszkania. Tyle tytułem reklamy:)
I jeszcze ogłoszenie dla poetów (chociaż podobno limeryk to nie wiersz, to prawda?). Ogłosiliśmy konkurs na limeryk z hasłem "dobrze mieszkaj" lub "dobrze mieszkać" w treści. Nagrody są zacne - to weekend dla dwojga w czeterogwiazdkowym hotelu spa Żubrówka w Białowieży (www.hotel-zubrowka.pl) oraz cztery piękne skandynawskie lampy marki Vita Copenhagen ze sklepu Pufa Design (www.pufadesign.pl).


Więcej o konkursie i regulamin tutaj - http://www.dobrzemieszkaj.pl/a/4528,Wymysl_limeryk_i_wygraj,,cale_wnetrza.

Zapraszam wszystkich chętnych do limerykowej zabawy:)

9 komentarzy:

 1. Oczywiście ustawiam się po nowy magazyn:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ... inspiracji nigdy dość ... chętnie przejrzę, poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie poczytam i pooglądam. Z pewnością znajdę coś dla siebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam......... też chętnie zapoznam się z nowym numerem :) Jestem właśnie na etapie aranżacji własnych 100mkw, inspiracji nigdy za wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 5. to ja też staję w kolejce :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to ja też do kolejki :) - a dom z bali mają sąsiedzi - pięknie pachnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi miło. Tych, którzy jeszcze nie przysłali adresów, poproszę o nie na maila redakcja@dobrzemieszkaj.pl:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli jeszcze nie jest za późno, to ja też bardzo chętnie obejrzałabym i poczytała najnowszy numer!

  OdpowiedzUsuń