poniedziałek, 21 marca 2011

Dom marzeń?Wiosna tuż tuż, a w redakcji Dobrze Mieszkaj pełną parą ruszyła praca nad kolejnym numerem. W związku z chronicznym brakiem czasu wrzucam dziś zdjęcia, co do których komentarz jest raczej zbędny. No JA mogłabym tak mieszkać, nie powiem, specjalnie bym się nie obraziła. Co prawda, jest to hotel, ale odrobina kreatywności i mogę sobie wyobrazić, że to moja wyspa. Wstaję sobie raniutko, oglądam jak wstaje słońce siedząc na drewnianym pomoście, a nogami macham w ciepłej jak zupa wodzie. A potem idę sobie na poranną kawkę i tak się zastanawiam - popływam dziś łódką, a może pójdę ponurkować? A może poleżę w hamaku? Albo wypiję wino musujące z lodem w ogrodzie? Najlepsze na upał... Hm, muszę to poważnie przemyśleć...
Wszystkie zdjęcia wypatrzyłam w serwisie www.hmdsg.com. Jest to hotel na Malediwach - Como Hotels and Resorts. Oryginalnie fotki pochodzą ze strony www.cocoaisland.como.bz.
7 komentarzy:

 1. cudnie , poleżeć pomarzyć , wygrzewać sie w słoneczku którego u nas jeszcze brak :) ale mimo wszystko słonecznego tygodnia życze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och jak by się chciało tak w słoneczku poleżeć:) cudnie. A u mnie dokładnie 19 marca jak sypnęło śniegiem to z 40 cm było w ogrodzie. Wiosna, wiosna .... Miłego pierwszego dnia wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam tylko jedno pytanie do przyjaciółki: to kiedy jedziemy?

  OdpowiedzUsuń
 4. A u nas właśnie zaczął padać śnieg - chciałabym stanowczo oprotestować taki pierwszy dzień wiosny:) Kurcze, wiecznie biegun zimna, brrr.

  OdpowiedzUsuń
 5. A nie, przepraszam, to tylko taki deszcz. Słaba pociecha...

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pewnością takie miejsca kojarzą się z wypoczynkiem i dobrze spędzonym czasem. Jednak również często pozostają w sferze marzeń. Mając własne mieszkanie skupiajmy się przede wszystkim na lepszej organizacji przestrzeni http://www.quadrat.pl/5-sposobow-na-lepsza-organizacje-przestrzeni/ gdzie takie wnętrza będą nas zachwycać. Odpowiedni dobór mebli również nie pozostaje bez znaczenia.

  OdpowiedzUsuń