czwartek, 15 grudnia 2011

Warto lubić polski design cz.3

Dzisiaj w cyklu "Warto lubić polski design" coś, co bardzo mi się podoba. Rzeczy sygnowane marką Laskowscy Design. Tworzy ją duet Agnieszka Pietrzak i Remigiusz Laskowski - zobaczcie, jakie cuda wychodzą spod ich rąk. Świetne po prostu, zwłaszcza przepiękne ławy. No i te kolory! Firma istnieje od 2009 roku, jej główne inspiracje to, jak doskonale widać, natura, sporo tu motywów folkowych. Wszystkie te cudeńka można zobaczyć na ich stronie, o tutaj. Można je też kupić, np. w sklepie Sopolish albo na Designersko.pl. Zdjęcia są własnością Laskowscy Design.

Zegar Folk.
Ława Orient. Fantastyczna, prawda? Ławy podobają mi się najbardziej.

Lampa Patataj.Lustro Ikebana.


Ławy Ontario i Ikebana.


Stolik Botanica.

Kilka pomysłowych wieszaków.


Półki w kolorach i w bieli.


Czy zegar Galactica.

 Cały artykuł o projektach Laskowscy Design znajdzie się też na łamach najnowszego Dobrze Mieszkaj 1/2012, który we wtorek pojechał do drukarni. W sklepach znajdzie się ok. 20 grudnia. A taką będzie miał okładkę.


No i jeszcze ogłoszenie parafialne - w poniedziałek mieliśmy w warszawskim hotelu Polonia galę rozdania nagród Dobry Design, nagród magazynu Dobrze Mieszkaj:) Którą to galę miałam okazję prowadzić:) Więc jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia (skądinąd bardzo miłego), no i oczywiście mnie na zdjęciach, to zapraszam - tu jest link do galerii zdjęć:)
http://www.dobrzemieszkaj.pl/a/3753,Rozdalismy_tytuly_Dobry_Design_2012,,cale_wnetrza

3 komentarze:

  1. Fajne są te rzeczy, lampa z konikiem jest po prostu świetna, mi się jeszcze bardzo podobają wieszaki puzzle http://designersko.pl./571,pl_zestaw-wieszakow-puzzle.html#. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Koń się podoba - szkoda tylko, że to ozdoba, a nie zabawka, na której można by się pobujać.

    OdpowiedzUsuń