poniedziałek, 2 stycznia 2012

Przede wszystkim pasji!

Tego właśnie najbardziej życzę wszystkim w Nowym Roku. Nie pieniędzy, nie zdrowia, szczęścia i pomyślności (no dobrze, tego też), ale pasji, możliwości realizowania się w tym, co lubicie i radości robienia tego, w czym jesteście dobrzy. Sobie też tego życzę, rzecz jasna... Ludzie z pasją są..., nie wiem, czy to dobre słowo - interesujący i bez dwóch zdań bardzo seksowni:). Oczywiście ważna jest też wytrwałość. Taki na przykład Maximo Riera - pokazywałam Wam kiedyś mebel, który wyszedł spod ręki tego niebanalnego projektanta rodem z Hiszpanii. A wyglądał on, ni mniej ni więcej, tak:
Musicie, przyznać, że tylko człowiek z pasją mógłby zrobić coś takiego, prawda? Ale Maximo Riera jest też wytrwały:) I dlatego spieszę donieść, że pracy swojej nie zaprzestał i światło dzienne ujrzały kolejne dwa projekty. Oto one - nozorożec.


I foczka.Dodam (z pewną uciechą), że mistrz pracuje aktualnie nad Lwem, Wielorybem i Żukiem. No więc raz jeszcze - pasji i wytrwałości, co najmniej na miarę Maximo Riery:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
PS. Fotki ze strony Maximo Riery www.maximoriera.com

4 komentarze:

 1. Ale trzeba mieć wyobraźnię żeby coś takiego stworzyć. Dzięki piękne za te życzenia, Tobie również w tym Nowym Roku, dużo zdrowia i samorealizacji, bo możliwość robienia tego co się lubi daje spokój i radość całemu Twojemu otoczeniu, zarówno w domu jak i w pracy

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem, życze Ci wszystkiego tego czego i sobie życze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego i wielu inspirujacych tekstów!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pasja to cudowna sprawa. Ja wreszcie się mogę realizować i dobrze mi z tym jak nigdy.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń