poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Akademia Dobrze Mieszkaj zawędrowała do Warszawy


W ten weekend, w dniach 12-14 kwietnia gościliśmy z naszą Akademią Dobrze Mieszkaj na Torwarze, na targach Murexpo i Modne Wnętrze. Poniżej mała fotorelacja z tego miłego wydarzenia!

Zespół Akademii Dobrze Mieszkaj na spotkaniach w Warszawie. Od lewej: arch. Agnieszka Żyła, pracownia Art of Home, arch. Iza Szewc, pracownia Fabryka Nastroju, arch. Izabela Widomska, Małgosia Nietupska, redaktor naczelna Świata Łazienek i Kuchni, Weronika Balcerzak, specjalista ds. reklamy w naszym wydawnictwie, Paweł Lubowicki, specjalista ds. kolportażu i ja:)

Stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj chwilę przed otwarciem....
... I po otwarciu. Goście już są...

Bezpłatne porady architektów na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj trwały 3 dni, od godziny 10 do 17.

Porady spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Na zdjęciu kolejka do naszych bezpłatnych konsultacji architektonicznych.
Arch. Iza Szewc, pracownia Fabryka Nastroju 
Arch. Iza Szewc w trakcie udzielania porad.
Porad udzielała również arch. Izabela Widomska.
Na zdjęciu Iza Widomska i kolejni poszukujący pomocy architekta.

Konsultacji można było zasięgnąć także u arch. Agnieszki Żyły z pracowni Art of Home.

I Agnieszka Żyła w trakcie udzielania porad.
Rzut oka z góry na halę targową. Na pierwszym planie stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj i goście Akademii, którzy kupują nasze magazyny lub czekają na bezpłatne konsultacje z architektami. Jak widać, mieliśmy naprawdę dużo pracy:)
Trzeciego dnia targów zaprosiliśmy na prelekcje poświęcone najczęstszym błędom popełnianym w czasie projektowania i urządzania wnętrz. 
Na koniec - zespół Akademii Dobrze Mieszkaj. Weronika Balcerzak i Paweł Lubowicki....
I ja:)
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy do nas przybyli. Szczególnie dziękuję moim koleżankom blogerkom, które odwiedziły mnie w sobotę!! Dziewczyny, super! :)


Pozdrowienia!

5 komentarzy:

 1. To my dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, tak naprawdę to tylko u Was tak dużo się działo, moc serdeczności i mam nadzieję że do miłego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To my dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, tak naprawdę to tylko u Was tak dużo się działo, moc serdeczności i mam nadzieję że do miłego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak udane spotkanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet dojrzałam się na jednym zdjęciu:) Bardzo miłe spotkanie i tylko czasu mało jak zawsze na poruszenie wszystkich tematów. Do zobaczenia:)Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam Was dziewczyny również bardzo serdecznie:) I Olqę, z która się widziałam w Sosnowcu oczywiście też:)

  OdpowiedzUsuń