środa, 24 kwietnia 2013

Doktorzy od domów

Nie tylko ludzie potrzebują fachowej opieki lekarskiej. Domy także! Do takiego wniosku doszła duńska marka House Doctor, którą chciałabym Wam dzisiaj pokazać. To porządny kawał skandynawskiego wzornictwa, najlepszego w swoim rodzaju. Na czele firmy stoją "doktorzy od domów" właśnie: trójka rodzeństwa rodem z duńskiego Ikast - Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel i  Klaus Juhl Pedersen. W tej chwili w Ikast pracuje już 35 "house doctors", a efekty ich pracy zobaczycie za chwilę na pięknych zdjęciach.
Meble i dekoracje House Doctor to mieszanka stylów jedyna w swoim rodzaju. Trochę retro, trochę skandynawskiej prostoty, spora dawka minimalizmu, urokliwy miks klasyki i nowoczesności. Produkty na zdjęciach są do kupienia w polskich sklepach: np. Square Space, ale też Scandi Decor, Scandi Concept, Fafarafa czy Z Potrzeby Piękna. Zobaczcie, jakie ładne - ja jestem pod wrażeniem:)
Więcej dowiecie się na stronie producenta - http://housedoctor.dk/
Zdjęcia: House Doctor/Square Space, www.squarespace.pl3 komentarze:

  1. ... i ja to lubię:) Dekoracje ze szkła i roślin dla mnie super. No i jeszcze te loftowe wnętrza... Gdybym mogła zmienić mieszkanie to dziś zamieszkałabym na pewno w takim postindustrialnym wnętrzu. Pozdrawiam cieplutko. Ania

    OdpowiedzUsuń