wtorek, 23 kwietnia 2013

No cóż, że ze Szwecji...

Pisałam już kiedyś o tym że lubię IKEA, prawda? A dokładnie w tym miejscu. Nic się w tej kwestii nie zmieniło i dalej korzystam z każdej okazji, aby w różnych "ikeach" pobuszować. Spieszę więc donieść, że pojawiła się ostatnio nowa kolekcja, a nazywa się Stockholm. Czy fajna? Jak zwykle oceńcie sami. Chyba inna niż poprzednie, tak myślę, ale mi spodobały się zwłaszcza naturalne kolory i materiały. Więcej o kolekcji tutaj. A teraz pora na fotki.

3 komentarze:

  1. Bardzo sympatyczna kolekcja. Pojedyncze jej elementy chętnie zastosujemy w którymś z najbliższych naszych projektów. Ostatnio na DP-blogu zachwycałam się żyrandolem Stockholm - świetny!

    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Obłędne jest to zielone krzesło, bardzo mi sie podoba też szara kanapa, co do sklepów IKEA to zgadzam, się z jej fanami nie można jej nie lubić. Ostatnio tylko przykro mi było bo jednak kolekcje w Polsce różnią się od tych w Niemczech lub Czechach, przeważnie kolorystyką i kiedy pisałam w sprawie stołu czy nie można by sprowadzić na nasz rynek białego bo w takiej barwie występuję w tych dwóch krajach, odmówiono. Trudno myślę że na naszym rynku też by się białe przyjęły. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przemiłe spotkanie, mam nadzieję że nie ostatnie.

    OdpowiedzUsuń