środa, 23 lutego 2011

Odganiamy zimę!

A służy nam do tego celu nowy numer Dobrze Mieszkaj. Wygląda o tak:


I już można go kupić w salonach prasowych. A niedługo pojawi się ebook na stronie www.dobrzemieszkaj.pl. Odrobina reklamy nigdy nie zaszkodzi:) W środku same piękne wnętrza i piękne rzeczy. Poniżej kilka zdjęć dla zachęty.

Piękny wiosenny dom, który opisała dla nas (po raz pierwszy) Asia z Zielonego Czółna. Zielone Czółno to pyszny inspirujący blog, do lektury którego mocno Was zachęcam. Można go znaleźć tutaj. Dom Asi gościł już w Dobrze Mieszkaj w numerze bożonarodzeniowym, był też na okładce, a przemiła znajomość zaowocowała równie przemiłą współpracą. I powiadam Wam, nie jest to jej koniec!Kolejny smaczek - minimalistyczny dom projektu Agnieszki Ludwinowskiej:


Piękne wnętrze projektu Piotra Stanisza, kolejnego twórcy wnętrzarskiej blogosfery. Jego inspirujący blog można znaleźć tutaj.


I arcyprzyjemny dom autorstwa Katarzyny Moraczewskiej. Niby jeszcze zima, ale czuć już jakby nieśmiałe tchnienie wiosny.


A poza tym - rewelacyjne projekty polskich ekodesignerów. Bądźmy dumni z naszych projektantów! Tutaj np. ekotorby projektu Patki Smirnow, wykonane z torebek foliowych. Można je zobaczyć na blogu artystki www.patkasmirnow.blogspot.com.Piękne poduszki, pufy i dywany od Fivetimesone, www.fivetimesone.com.


Świeże tapety od Eijjfingera, które można znaleźć w Decodore, www.decodore.pl.Oraz mnóstwo innych różności. Zapraszam do lektury!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza