czwartek, 30 czerwca 2011

Zaczynamy redakcyjny konkurs!

Uwaga! Uwaga! Dzisiaj startuje redakcyjny konkurs Dobrze Mieszkaj na najciekawsze zdjęcia łazienek naszych czytelników. Jeśli więc ktoś z Was chciałby się pochwalić swoją łazienką, a dodatkowo wygrać bony do dowolnego sklepu Almi Decor na 500 albo 200 zł, to zapraszamy serdecznie:)

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. Zdjęcia trzeba wrzucać na portal www.dobrzemieszkaj.pl (zakładka Twoje Galerie dostępna po rejestracji i zalogowaniu) oraz wysłać zgłoszenie na nasz mail redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule maila wpisując „Dobrze Mieszkaj inspiruje”, a w treści podając nick (nazwę użytkownika) z portalu Dobrzemieszkaj.pl, tytuł galerii, dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu).

Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca. potem redakcyjne jury wybierze najciekawsze łazienki! A nagród jest sporo:)

- 5 równorzędnych nagród głównych – bony zakupowe o wartości 500 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie z sieci Almi Decor


- 10 równorzędnych wyróżnień – bony zakupowe o wartości 200 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie z sieci Almi Decor


- 3 nagrody pocieszenia – roczna prenumerata magazynu Dobrze Mieszkaj


No i jak? Ktoś chętny?

3 komentarze:

 1. Oczywiście że ktoś jest chętny ;) niestety nie ma łazienki(własnej) :( może za rok załapie się na konkurs - wtedy juz będzie :) hehe ale pewnie już wtedy inna część domu będzie brała udział w konkursie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ...bardzo chętnie, ale ... na dzień dzisiejszy łazienka nadaje się do remontu:D:D Może startować tylko w kategorii-""pęknięta rura roku";)
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. @lejdik, pomyślimy nad taką kategorią przy następnej odsłonie konkursu:)

  OdpowiedzUsuń